Dospělí
Děti
Pokoje

Dárkové certifikáty

Vážení hosté,
PRODEJ VOUCHERŮ NA VÍKENDOVÝ BRUNCH  A TAKÉ DO RESTAURACE ALCRON JE DO ODVOLÁNÍ POZASTAVEN!!!

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem a vyberte si z nabídky dárkových certifikátů hotelu Alcron.

Vaše dárkové certifikáty můžete využít v restauraci La Rotonde, a to pouze dle otevírací doby restaurace. Dárkový certifikát má platnost 1 rok.

Jak dárkový certifikát získat?

Zakoupit dárkový certifikát je velice jednoduché. Stačí si vybrat z níže uvedených možností:

  1. Online obchod
    Jedná se o nejjednodušší a nejrychlejší cestu k nákupu voucheru. Stačí si vybrat z pohodlí domova nebo kanceláře daný certifikát na www.alcron.cz/cz/darkove-certifikaty a určit si jednu z možností platby (platební kartou nebo převodem). Na konci nákupního procesu je voucher automaticky vygenerován dle Vašich požadavků a zaslán v elektronické podobě na Váš e-mail.

  2. Osobně
    Dárkový certifikát si můžete zakoupit osobně u nás v hotelu Alcron (Štěpánská 40, Praha 1). Přijít můžete každý všední den od 10:00 do 15:00 hodin a certifikát dostanete na počkání. Platit můžete kreditní/debetní kartou nebo hotově. Při nákupu 3 a více certifikátů nás prosím kontaktujte předem na alcron@alcronhotel.com.

Jak provést rezervaci? 

Na webových stránkách www.alcron.cz PROGRAM A REZERVACE vyberete z nabídky a provedete rezervaci. 

V případě nejasností či dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na alcron@alcronhotel.com. V nejbližší možné době se s Vámi spojíme.