Dospělí
Děti
Pokoje

Alcron

Vítáme Vás v Restauraci Alcron!

Restaurace Alcron byla již od svého otevření místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě, místem radosti a pohody při posezení s přáteli i filosofického či politického rozjímání. Po rekonstrukci v roce 2000 se její rozložení trochu změnilo, nicméně tradice a věta příznačná označující vysokou úroveň “To je jako v Alcronu” žije dál..

Interiér s intimní atmosférou svíček, s roztančenými páry v New Yorku na motivy Tamary de Lempické a s krbem z třicátých let minulého století nabízí intimní posezení pro pouhých 24 hostů. Čeká na ně skvělý výběr delikátních pokrmů formou degustačních menu nejen z ryb a mořských plodů, připravených v kreativním duchu s pečlivostí a láskou.

Svou labužnickou kuchyní, nádherným prostředím a zdvořilou obsluhou je restaurace Alcron příslibem skutečně nezapomenutelného večera.

Restaurace Alcron v roce 2012 získala michelinskou hvězdu, kterou v následujících pěti letech do roku 2017 také obhájila. Toto ocenění je považováno za  "kulinářského Oscara". Restaurace se pravidelně umísťuje v TOP 10 žebříčku nejlepších restaurací, které sestavuje český průvodce pro gurmány Maurerův výběr Grand Restaurant, přičemž v roce 2009 se umístila na 1. místě tohoto žebříčku. Rovněž je zařazena v německém Der Feinschmecker. Restaurace Alcron je od roku 2003 - 2006 držitelem ocenění Americké akademie pro pohostinství v New Yorku „Five Star Diamond Award“.

V roce 2014 získala první místo v rámci TripAdvisor Travelers´ Choice Awards v České republice, v rámci celé Evropy se umístila na 24. místě.

Těšíme se na Vás v restauraci Alcron!